Hľadáte spoľahlivý pneuservis v Michalovciach?

Blíži sa zima a teploty na Zemplíne klesajú pod 7 stupňov a vy už správne rozmýšľate nad bezpečnosťou a nad jazdnými vlastnosťami vašich pneumatík. Alebo vari už prišla jar, teploty stúpajú a vy už nechcete ničiť dezén a vlastnosti zimných pneumatík a naopak chcete cítiť ako vám letné pneumatiky pomáhajú pri jazde a znižujú spotrebu paliva.

V oboch prípadoch je ideálny čas na prezutie alebo výmenu pneumatík na vozidle, aby ste predĺžili ich životnosť a jazdné vlastnosti.

Neviete si vybrať správne pneumatiky? Skonzultujte s nami vhodný výber a objednajte si pohodlne cez nás nové pneumatiky za nákupné ceny bez marže, ak prezúvate pneumatiky v našom pneuservise. Nestane sa vám, že nakúpite cez eshop staré nesprávne skladované pneumatiky. Táto služba je bonus pre našich verných zákazníkov. Postaráme sa aj o ekologickú likvidáciu starých pneumatík.

Ceny kompletných prezutí a výmien pneumatík zahŕňajú vždy zinkové závažie a nové ventily. 

Pozrite si náš aktuálny cenník.

My sa staráme o sezónne prezutie pneumatík, vy nás sledujete! V prípade záujmu môžete osobne sledovať prezutie alebo výmenu pneumatík v bezpečnej vzdialenosti. Dôvera je základ.

Ak uprednostníte počas servisu oddych, tak sme v našich útlných priestoroch pripravili zónu, v ktorej môžete pozerať televíziu, využívať wifi internet. Čas vám spríjemnime vodou, kávou alebo čajom zdarma.

Nikoho neodmietneme. Robíme aj na počkanie, ak to situácia dovoľuje. V sezóne je však zvýšený záujem a preto odporúčame sa vopred objednať.

Všetko pod jednou strechou! Samozrejmosťou je aj oprava defektov a ostatné pneuservisné práce. 

Tešíme sa na vašu návštevu.

Tím Gold Auto

0949 509 777

Prečo pneuservis Gold Auto Michalovce

Bez objednávania

U nás sa nemusíte nevyhnutne vopred objednať, aj keď to odporúčame.

Kvalitné zariadenia

Používame prezúvačku a vyvažovačku špičkovej kvality.

Záruka na nové pneumatiky

Nakupujeme u overeného dodávateľa.

Pod vašim dohľadom

Opravu svojho vozidla môžete sledovať pri vozidle. Vaša dôvera je pre nás kľúčová.

V pohodlí

Počkajte si na opravu pri dobrej káve v relax zóne s WIFI a TV.

S osobným prístupom

S osobným a ľudským prístupom k vám, aj vášmu automobilu.