3.decembra 2012 sme pre vás, milí Zemplínčania, otvorili autoservis GoldAuto, v ktorom ponúkame okrem služieb servisu aj otvorený prístup k zákazníkovi.

Známe motto náš zákazník, náš pán je pre nás motivácia.

My opravujeme vy nás sledujete! V prípade záujmu môžete osobne sledovať opravu vozidla v bezpečnej vzdialenosti. Dôvera je základ.

Ak uprednostníte oddych, tak sme v našich útlných priestoroch pripravili zónu, v ktorej môžete pozerať televíziu, využívať wifi internet. Čas vám spríjemnime kávou alebo čajom zdarma.

Nikoho neodmietneme. Robíme aj na počkanie. Za nami príďte i s jednoduchými problémami, s ktorými vás inde odmietnu. Automechanik s Vami radi skonzultuje vzniknutú chybu a navrhne riešenie k vašej spokojnosti.

Všetko pod jednou strechou! Našou výhodou je aj predaj náhradných autodielov a doplnkového príslušenstva. Nemusíte už nikam chodiť a od nás odchádzate kompletne vybavený.

Našou prioritou je neustále sa zlepšovať a pridávať nové kvalitné služby a prekvapovať verných i nových zákaznikov. Vedieme si kartu a históriu opráv a tak sa na nič nezabudne.

Príďte nás vyskúšať a začnime si budovať vzájomnú dôveru! Staňte sa našim fanúšikom. Všimli ste si koľkokrát sme použili slovo zákazník? U nás to nie je náhoda. Sme služba a sme tu pre vás.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Tím Gold Auto

Prečo Gold Auto Michalovce

Bez objednávania

U nás sa nemusíte nevyhnutne vopred objednať.

Na počkanie

Vybavíme vás ihneď, ak je to len trocha možné.

Bez straty záruky

Vaša záruka zostane platná.

Pod vašim dohľadom

Opravu svojho vozidla môžete sledovať pri vozidle. Vaša dôvera je pre nás kľúčová.

V pohodlí

Počkajte si na opravu pri dobrej káve v relax zóne s WIFI a TV.

S osobným prístupom

S osobným prístupom k vám, aj vášmu automobilu.